14

שיטת All on 4 / 6

שיניים קבועות ביום אחד!

השיטה האידיאלית עבור מרכיבי שיניים תותבות או מטופלים עם שיניים הרוסות, שעד היום חששו לעבור תקופה ארוכה של טיפולים ושיקום.
מעתה ניתן להיפטר מן השיניים התותבות ולקבל שיניים יפות וקבועות ביום אחד.

ד"ר דוד רוזן הינו מחלוצי השיטה פורצת הדרך, המאפשרת לשקם לסת שלמה באמצעות 4 או 6 שתלים מיוחדים, ומונעת פרוצדורות פולשניות ומסובכות של השתלות עצם או הרמת סינוס.

עבור מרבית האוכלוסייה הבוגרת, הצורך בשתלים דנטאליים נחשב עד לאחרונה לטיפול מסובך וממושך, ובמקרים רבים כרוך בניתוחים נוספים של השתלות עצם או הרמת סינוס. פרוצדורות אלו כואבות וכרוכות בסיכונים, תופעות לוואי והוצאה כספית ניכרת.

יתרונות השיטה
  • מניעת הצורך בפרוצדורות כירורגיות מורכבות ופולשניות של השתלת עצם והרמת סינוס
  • אחוזי הצלחה גבוהים באופן משמעותי בהשוואה לשיטות הקונבנציונאליות
  • הטיפול קצר – בד"כ יום אחד (מספר שעות ללסת שלמה)
  • תוצאה אסתטית אחידה ויפה
  • מתאימה לבעלי מחלות כרוניות שאינם מתאימים להשתלות עצם
  • עלות הטיפול פחותה בהשוואה לשיטות "רגילות" הכרוכות בניתוחים ובמספר רב של שתלים
כיצד זה מתבצע

לאחר פגישת אבחון והערכה ראשונית, המבוססת בין היתר על צילום פנוראמי וצילום CT, מתאים ד"ר דוד רוזן תוכנית טיפול אופטימאלית אישית. לפני הטיפול נלקחות מידות השיניים בכדי שתהיינה מוכנות מראש במעבדה ליום הטיפול.

במהלך הטיפול נעקרות השיניים ה"חולות", מוחדרים השתלים המיוחדים וכן נלקחות מידות לשיניים קבועות אשר תותאמנה מיידית על ידי טכנאי הנוכח במקום במהלך הטיפול. בד"כ מבוצע הניתוח בהרדמה מקומית. ניתן לצפות כאבים שהנם נסבלים עבור מרבית המטופלים ונשלטים ע"י משכך כאבים, ולנפיחות קלה ביום הניתוח ולעיתים למחרת. אולם רוב המטופלים מדווחים על חזרה מיידית לשגרה, עם תפקוד רגיל ושיפור מיידי בתחושה ובמראה.

בחלוף חצי שנה, כאשר המטופל התרגל לשיניים הקבועות, נעשה סט שיניים נוסף וסופי, מחומרים עמידים, והן מחליפות את השיניים הקבועות הראשונות.