002-8

הרמת סינוס

השתלת שיניים הינה הפתרון האידיאלי לשיניים "הרוסות". ואולם הצלחת השתל תלויה במידה רבה במצב עצם הלסת. הרמת סינוס היא תהליך כירורגי שמטרתו לייצר תוספת עצם בחלקים האחוריים של הלסת העליונה.

כאשר יש צורך בביצוע שתל דנטאלי בחלקים האחוריים של הלסת העליונה, קיימת לעיתים בעיה של חוסר בנפח עצם מספק, ובהעדר עצם מספקת אין אחיזה טובה לשתל. לכן יש צורך לעבות את כמות העצם באזור לפני החדרת השתל.

כאשר מבצעים הרמת סינוס  בשיטה הקונבנציונאלית  יש פתיחה צידית של חלל הסינוס והרמה של  רצפת הסינוס לשם החדרה של עצם מלאכותית, ולאחר בניית העצם ניתן להתקין שתלים. התהליך אורך בין שמונה לחמישה עשר חודשים.

הרמת סינוס באמצעות בלון

שיטה חדשנית שמיישם ד"ר דוד רוזן, מאפשרת לבצע הרמות סינוס  בגישה מצומצמת בהרבה ונעשית דרך איזור ההשתלה עצמו, ללא צורך בפתיחה צידית נרחבת של חלל הסינוס.  הרמת  רצפת הסינוס מבוצעת בגישה זעיר פולשנית. הגישה הזעיר פולשנית מקובלת כיום, ומהווה תחליף  לפרוצדורות כירורגיות נרחבות שבוצעו בעבר.

השיטה מבוצעת באמצעות בלון (הדומה לבלון המשמש בצנתור לב). מבצעים את הרמת הסינוס בסמוך מאוד או ממקום ההשתלה עצמה, ללא צורך בניתוח נרחב יותר, מה שמקצר ומקל באופן משמעותי את תהליך ההחלמה.

לקביעת תור התקשרו למספר 03-6192465 או שלחו לנו הודעה

ד"ר דוד רוזן | שיקום הפה, השתלות ואסתטיקה דנטאלית מתקדמת